Proszę wybrać interesujący Państwa sektor. Harmonogram otworzy się w nowej zakładce.

SEKTOR 1 – Teren nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej

SEKTOR 2Budynki mieszkalne jednorodzinne przy ulicach:
23 Stycznia, 29 Listopada, A. Mickiewicza, Armii Krajowej, Bitwy Warszawskiej, Boh.Września, Bolesława Romanowskiego, Bydgoska, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Danuty Mrzyk, Długa, Do Wisły, Dworcowa, gen. Stefana Roweckiego „Grota”, Graniczna, H. Sienkiewicza, Jemiołowa, Józefa Piłsudskiego, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Kujawska, Leszczynowa, Lipowa, Młyńska, Ogrodowa, Orla, Parkowa, Piastów, Pl. Jana Pawła II, Skowronkowa, Słowackiego, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Sportowa, Szarych Szeregów, Św. Stanisława, Targowa, Tartaczna, Topolowa, Toruńska, Ułańska, Władysława Sikorskiego, Wolności, Z. Gierlińskiego, Żeglarska, Żurawia, Żwirki i Wigury

SEKTOR 2 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy przy ulicach:
23 Stycznia, 29 Listopada, A. Mickiewicza, Armii Krajowej, Bitwy Warszawskiej, Boh.Września, Bolesława Romanowskiego, Bydgoska, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Danuty Mrzyk, Do Wisły, Długa, Dworcowa, gen. Stefana Roweckiego „Grota”, Graniczna, H. Sienkiewicza, Jemiołowa, Józefa Piłsudskiego, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Kujawska, Leszczynowa, Lipowa, Młyńska, Ogrodowa, Orla, Parkowa, Piastów, Pl. Jana Pawła II, Skowronkowa, Słowackiego, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Sportowa, Szarych Szeregów, Św. Stanisława, Targowa, Tartaczna, Topolowa, Toruńska, Ułańska, Władysława Sikorskiego, Wolności, Z. Gierlińskiego, Żeglarska, Żurawia, Żwirki i Wigury

SEKTOR 2 – Rodzinne Ogrody Działkowe NASYCALNIA 

SEKTOR 2 – Teren cmentarza – ul. ks. Piotra Skargi 

SEKTOR 2 – Targowisko – ul. Garbary

SEKTOR 3Budynki mieszkalne jednorodzinne przy ulicach:
Akacjowa, Barwna, Błękitna, Błonie, Błota, Cicha, Dojazd, Dożynkowa , Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesienna, Jesionowa, Kasztanowa, Kącik, Kolorowa, Kościelna, ks. Jana Pelikanta, Letnia, Łanowa, Łąkowa, Malinowa, Mroźna, Modrzewiowa, Nadborna, Nizinna, Nowa, Plonowa, Pogodna, Polna, Prosta, Rolna, Równa, Siewna, Skośna, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Śnieżna, Tęczowa, Ugory, Wiejska, Wiosenna, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Złota, Żniwna

SEKTOR 3 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy przy ulicach:
Akacjowa, Barwna, Błękitna, Błonie, Błota, Cicha, Dojazd, Dożynkowa , Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesienna, Jesionowa, Kasztanowa, Kącik, Kolorowa, Kościelna, ks. Jana Pelikanta, Letnia, Łanowa, Łąkowa, Malinowa, Mroźna, Modrzewiowa, Nadborna, Nizinna, Nowa, Plonowa, Pogodna, Polna, Prosta, Rolna, Równa, Siewna, Skośna, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Śnieżna, Tęczowa, Ugory, Wiejska, Wiosenna, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Złota, Żniwna

SEKTOR 3 – Rodzinne Ogrody Działkowe TRANSPORTOWIEC i NAD TOREM

SEKTOR 4Budynki mieszkalne jednorodzinne przy ulicach:
Brukselska, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Garbary, Grabowa, Haska, Jagodowa, Jodłowa, Kalinowa, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leśna, Orzechowa, Paryska, Piaskowa, Powstańców, Robotnicza, Różana, Rzymska, Strumykowa, Średnia, Świerkowa, Unii Europejskiej, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa

SEKTOR 4 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy przy ulicach:
Brukselska, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Garbary, Grabowa, Haska, Jagodowa, Jodłowa, Kalinowa, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leśna, Orzechowa, Paryska, Piaskowa, Powstańców, Robotnicza, Różana, Rzymska, Strumykowa, Średnia, Świerkowa, Unii Europejskiej, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa

SEKTOR 4 – Rodzinne Ogrody Działkowe BRATEK i ZGODA

SEKTOR 5Budynki mieszkalne jednorodzinne z:
Chrośna, Kabat, Makowiska, Otorowo, Przyłubie, Rudy, Wypaleniska

SEKTOR 5 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy z:
Chrośna, Kabat, Makowiska, Otorowo, Przyłubie, Rudy, Wypaleniska

KOSZE ULICZNE: 23 Stycznia, 29 Listopada, A. Mickiewicza, Błonie, Bohaterów Września, Bydgoska, Chodnik w Parku (pomiędzy Sportową a 29 Listopada), Chrośna, Długa, Dworcowa, gen.Stefana Roweckiego „Grota”, Graniczna, J. Słowackiego, J. Piłsudskiego, Kościuszki, Ks. Piotra Skargi, Kujawska, Leśna, Lipowa, Otorowo, Parking UM, Parkowa, Piastów, Plac Jana Pawła II, Polna, Powstańców, Przyłubie, Robotnicza, Rondo im. Antoniego Nawrockiego, Skwer im. dr H. Jordana, Sportowa, Średnia, Tartaczna, Toruńska, Wolności, Zbożowa, Żeglarska, Żwirki i Wigury